• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 46

15832957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802930 15832957 Szukasz mieszkania 3- pokojowego, do własnej aranżacji, w świetnej lokalizacji w Rudzie Śląskiej (dzielnica Wirek)??Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 59,07 m2 do remontu znajdujące się w Rudzie Śląskiej przy ulicy 1 Maja (Wirek). Mies...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
1
59 m2
1981
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15851788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019973 15851788 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, zadbanego budynku po termomodernizacji w dzielnicy Bykowina w Ruda Śląska. To komfortowa i funkcjonalna nieruchomość, której drugi poziom s...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

519 000 PLN (5 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1970
15779353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25772460 15779353 Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych oraz atrakcji kulturalnych, a także dogodny dojazd do większych o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

139 000 PLN (3 861 zł/m2)

1
1
36 m2
1920
15893869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27921565 15893869 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPowierzchnia: 72,66 m² Liczba pokoi: 4 Piętro: 10 10 Balkon: takOgrzewanie: miejskie (z podzielnikami) Winda: tak Piwnica: około 2,5m2Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ciepłe mieszkanie 4-pokojowe poł...

Ruda Śląska (Bykowina) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

410 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
72 m2
1980
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-