• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec Śródmieście

Znalezionych ofert: 6

15450745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18850414 15450745 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,55 m², zlokalizowane w samym centrum Sosnowca. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy, co zapewnia wygodę i komfort codziennego życia.W skład mieszkania wchodzi prze...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 000 PLN (4 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15893745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918457 15893745 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,25m2 + piwnica 2,75 m2 przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie do własnej aranżacji o rozkładzie na dwie strony. Atutem nieruchomoś...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

485 000 PLN (6 467 zł/m2)

3
-
75 m2
1985
15684000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23901984 15684000 SOSNOWIEC - CENTRUM 2 POKOJE I PIĘTRO MIEJSCE POSTOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 52,29 m² , położone na I piętrze niskiego bloku w samym Centrum Sosnowca. Do lokalu przyna...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1960
15867566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27347895 15867566 O% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO NOWA CENA!!! -- 2 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,03m2 usytuowane na VI II piętrze w bloku. Mieszkanie składa s...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

239 900 PLN (5 579 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
13304258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 1594253 13304258 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 45,16m2 usytuowane na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z WC, oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 480 zł +media wg zużycia (woda, energia e...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

259 000 PLN (5 756 zł/m2)

2
-
45 m2
1950