• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 53

15886369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27755935 15886369 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów zlokalizowanych przy ul. Prostej 8 — miejscu, które łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i spokojem codziennego życia.To inwestycja stworzona z myślą o osobach wymagających — za...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

398 550 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
53.14 m2
2024
15885084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27716923 15885084 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego nieruchomości pod wynajem.Dl...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

238 000 PLN (6 185 zł/m2)

1
1
38.48 m2
2008
15865330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27294125 15865330 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISPRZEDAM BEZPOŚREDNIO 2-POKOJOWE BARDZO FUNKCJONALNIE ZAPROJEKTOWANE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEMMieszkanie dostępne od Maj 2026 - Zdjęcia przedstawiają poprzednią naszą realizację podobnego mieszkania.WYJĄTKOWE M...

Sosnowiec (Radocha) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

339 900 PLN (8 498 zł/m2)

3
-
40 m2
1976
15873365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27515990 15873365 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Sosnowcu przy ul. Kieleckiej 52.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania, szczególnie dla rodzin lub osób...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

355 000 PLN (5 635 zł/m2)

3
-
63 m2
1970
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
15634269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POK. Z OGRÓDKIEM, GARAŻEM, KOMÓRKĄ, WYPOSAŻONE 22916091 15634269 Osiedle eleganckich mieszkań  z ogródkami  APARTAMENTY SŁONECZNENowoczesne budownictwoInwestycja oddana do użytku w 2022 w celu umówienia spotkania i prezentacji wyjątkowego mieszkania (3 pokoje, ogródek, garaż, wyposażenie LUX)zapraszam do kontaktu:...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

615 000 PLN (9 462 zł/m2)

3
1
65 m2
2022
15639618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 33m2 Sosnowiec, do odświeżenia 23046215 15639618 SOSNOWIEC SIELEC, UL. LEGIONÓW 4aJASNA KAWALERKA 32,26 M2 W DOBREJ LOKALIZACJIDO WEJŚCIA OD ZARAZCENA 219 000 - do negocjacjiMieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla singla, młodej pary lub studentaLokalizacja i widok:Mieszkanie znajduje się na...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

215 000 PLN (6 515 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
14430858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w nowym budownictwie 5571016 14430858 Marzysz  o nowoczesnym 2 pokojowym apartamencie blisko centrum Sosnowca z tarasem i ogródkiem?Ta oferta jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się w najlepszej lokalizacji w mieście i składa się z salonu z kuchnią, pokojusypialni oraz łazienki i przedpo...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

294 402 PLN (7 747 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15807032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 26359790 15807032 LOKALIZACJANieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Sobieskiego 6, w centralnej części miasta, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej i komunikacji. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe, szkoły oraz tereny z...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

5 500 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
-
500 m2
1936
15824346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26607547 15824346 Słoneczne i przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę Sosnowca.LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w popularnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Górna Środula przy ulicy blisko pełnej infrastruktury. Okolica ...

Sosnowiec (Środula) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

499 000 PLN (6 833 zł/m2)

4
1
73.03 m2
1994
15768717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje Gotowe 3 pokoje mieszkanie w Sosnowcu 25549016 15768717 Nowa cena - Sosnowiec - Zagórze 63 m² 3 pokoje Balkon Gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego, gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji?To miejsce spełni Twoje oczekiwania - idealne dla rodziny lub pary ceniącej wygodę i spokój! 3 ustawne...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15813060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26554256 15813060 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA TRZECIEGO POKOJU!!!Lubisz przestronne wnętrza wykończone w oryginalny sposób? Chciałbyś zamieszkać w centrum miasta?Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy apartament o powierzchni 90m2 urządzony w niepowtarzalnym stylu. Mie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

529 000 PLN (5 845 zł/m2)

2
1
90.51 m2
1934