• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15091670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607670 15091670 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15710057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24369590 15710057 Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum SzczecinaŚwietna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału i źródeł stałego, pewnego zysku.Aparta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (21 528 zł/m2)

1
1
30.89 m2
2022
15890216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875760 15890216 Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie w Śródmieściu Szczecina, niedaleko Parku Żeromskiego, Teatru Polskiego oraz Wałów Chrobrego z pięknym widokiem.W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, przedszkole, szkoła, oraz punkty h...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (11 667 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15885528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27733618 15885528 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta – w zaledwie kilka minut spacerem do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (11 391 zł/m2)

1
1
49.95 m2
1879
15883641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675361 15883641 Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura .Idealne pod najem ale nie tylko !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-pokój ,-pokój ,-przedpokój ,-kuchnia ,-łazienka zalegalizowana .Mieszkanie z ogrzewaniem i wodą...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN (7 708 zł/m2)

2
1
35.03 m2
1955
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15883303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674853 15883303 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja 250m do Filharmonii Szczecińskiej, 300m do Galerii Kaskada, 650m do Zamku Książąt Pomorskich i Opery na Zamku, 1,5km do st...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 963 zł/m2)

3
1
60.12 m2
1960
15889580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27854142 15889580 Na sprzedaż komfortowa kawalerka z balkonem w centrum Szczecina – idealna do zamieszkania lub pod inwestycjęOferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 40,90 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecina. W skład nieruch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (14 670 zł/m2)

1
1
40.9 m2
2018
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15648999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23287615 15648999 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie okna wychodzą na zadbane podwórko od wewnętrznej strony kami...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (9 952 zł/m2)

2
1
48.23 m2
2025
15795247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26092685 15795247 Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, na spokojnym wewnętrznym osiedlu.Lokal składa się z dwóch pokoi, większy z balkonem, widna kuchnia, przedpokój i łazienka z wc.Pokój dla dziecka zrobiony tematyczny według Maincraft, widocz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
1980