• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15146812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 10974188 15146812 Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym budynku w stylu loft ! Idealne dla klienta z wyobraźnią ,który pragnie czegoś niebanalnego ! Mieszkanie stanowi jedną dużą powierzchnię do własnej aranżacji + obszerna łazienka .Duże okna . Niskie koszty utrzyma...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (10 222 zł/m2)

1
-
50.87 m2
-
15886037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746318 15886037 Spektakularny Penthouse 131 m² z Tarasem +60 m² Inwestycja Siemaszko, ul. SalomeiLuksus, przestrzeń i panorama Szczecina – jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji przy ul. Salomei.Z przyjemnością prezentujemy unikatowy pent...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 000 PLN (17 465 zł/m2)

4
2
131.69 m2
2026
15882765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673316 15882765 Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 92 m² 3 pokoje parter ul. Bohaterów WarszawyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze pięknej kamienicy przy ul. Bohaterów Warszawy. Lokal przeszedł generalny rem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15457958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19016072 15457958 Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 70 m2 zlokalizowane w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Odrodzenia.Nieruchomość położona jest w oficynie na 2 piętrze kamienicy. Wjazd przez zamykaną bramę z miejscami postojowymi dla mieszkańców. W promieniu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (7 071 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15883709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27675428 15883709 Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (8 173 zł/m2)

5
1
110 m2
1930
15736255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868902 15736255 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920
15736250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24868875 15736250 Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kamienicami ujętymi w rejestrze zabytków.Jest to budynek 5. lokalowy w oto...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 499 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
1
166.72 m2
1920
15309431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15415960 15309431 Oferujemy do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze kamiennicy w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Szczecina. Na powierzchnię 101 m2 składa się obszerny salon, 3 sypialnie, garderoba (obecnie przerobiona z kolejnej sypia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (6 733 zł/m2)

5
1
101 m2
1930
15277864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14540878 15277864 Oferta idealna dla osób pragnących prowadzić w części lokalu działalność (małe biuro lub gabinet), a w pozostałej mieszkać (w mieszkaniu 2-pokojowym).Mieszkanie 3 pokojowe, położone jest na parterze nowego, czteropiętrowego budynku w Śródmieściu Szcz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 845 zł/m2)

3
1
71 m2
2013
15063663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8631586 15063663 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 117 m2, położony na ostatnim - czwartym piętrze w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Teraz taniej - 999.000 PLN!Apartament jednopoziomowy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (8 538 zł/m2)

4
2
117 m2
2013
15561879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21365553 15561879 LUKSUSOWY UNIKALNY APARTAMENT o powierzchni 145 m2, położony na ostatniej – czwartej kondygnacji w budynku z roku 2013 r., zlokalizowany na prestiżowym zamkniętym osiedlu nieopodal Centrum Szczecina. Apartament jednopoziomowy, o południowo-zachodn...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 380 000 PLN (9 517 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15722440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618743 15722440 Na sprzedaż mieszkanie 72m2, Szczecin ul. Raginisa. Cena łączna 1100000zl. z miejscem postojowym w cenie 100 tys zakup obowiazkowy.• Czynsz do administracji: ok. 900 zł• Powierzchnia: 72 m²• Liczba pokoi: 3• Rodzaj zabudowy: apartamentowiec• Piętro: ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
72 m2
2018