• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15883208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673665 15883208 Apartament o powierzchni 36,71 m2 - Hanza Tower Luxury Szczecin. Oferujemy na sprzedaż lokal zlokalizowany na 2 piętrze prestiżowej inwestycji w centrum Szczecina. Lokal o powierzchni: 36,71 m2: Pokój dzienny - 26,85 m2 Przedpokój z wnęką kuchenna - ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

536 000 PLN (14 601 zł/m2)

1
-
36.71 m2
2022
15724532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24658492 15724532 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowych. Lokal wymaga kapitalnego remontu, co daje szerokie możliwości aran...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 197 zł/m2)

4
1
76 m2
1940
15625626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22724134 15625626 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Szczecin, blisko SąduNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m², mieszczące się na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku, w doskonałej lokalizacji - blisko Sądu w Szczecinie.Opis mieszkania: •...

Szczecin (Śródmieście), Gabriela Narutowicza

712 500 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
95 m2
1930
15778259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25748298 15778259 Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal składa się z dwóch pokoi, przestronnej antresoli, w pełni wy...

Szczecin (Śródmieście), Wielkopolska

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1900
15555409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21100971 15555409 Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu rynekpierwotny.pl wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem a przy tym posiadały wysoki standard wykonania.Atmosfera tej inwestycji łączy w sobie l...

Szczecin (Śródmieście), Jerzego Janosika

710 835 PLN (17 199 zł/m2)

2
1
41.33 m2
2023
15883627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675346 15883627 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle zamknięte z kontrolą dostępu.Mieszkanie przestronne o powierzchni 48,5 ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (12 062 zł/m2)

2
1
48.5 m2
2014
15883575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675266 15883575 Mieszkanie w kamienicy – Śródmieście Szczecin 53,49 m² duży potencjał aranżacyjnyNa sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,49 m², położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina – w dzielnicy Śródmieście.Mieszka...

Szczecin (Śródmieście), Władysława Jagiełły

299 000 PLN (5 590 zł/m2)

2
1
53.49 m2
1920
15883590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675281 15883590 Do sprzedaży mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem 115m2.Mieszkanie składa sie z dużego salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni Łazienki i przedpokoju. Do mieszkania również przynależy duzy ogródek oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym pod...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

649 999 PLN (11 775 zł/m2)

3
1
55.2 m2
2026
15883460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675198 15883460 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Mieszkanie idealne na nieuciążliwą działalność. Parter kamienicy z wyjściem bezpośrednio na ulicę. W ruchliwym miejscu, w pobliżu przystanku tramwajowego.Nieruchomość o powierzchni 75,26 m2 składające s...

Szczecin (Śródmieście), al. Bohaterów Warszawy

599 000 PLN (7 959 zł/m2)

3
1
75.26 m2
1930
15883466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675284 15883466 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście), Pocztowa

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15883414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675099 15883414 Apartament położony w budynku z 2019 roku z windą w okolicy Bramy Portowej .Doskonały pod inwestycję wynajem.Doskonała lokalizacja dla młodych ludzi wszystko w zasięgu ręki ...Podzamcze , Centra Handlowe ,restauracje , kluby , sklepy , komunikacja ...

Szczecin (Śródmieście), Podgórna

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
2016
15883346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674896 15883346 Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru zaprojektowano też urokliwy pasaż z kafejkami oraz przystań dla jachtów...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

736 920 PLN (12 000 zł/m2)

3
1
61.41 m2
2025