• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 223

15883544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675235 15883544 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15896998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27992409 15896998 Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń składa się z czterech oddzielnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, toalet...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 100 000 PLN (8 730 zł/m2)

4
-
126 m2
1930
15226488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13237037 15226488 Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum o powierzchni 127mkw145mkw, wysoki standard.Na tą imponującą powierzchnię składają się: salon z otwartą kuchnią w zabudowie , 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 garderoby, przedpokój i pomieszczenie gospodarc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 291 zł/m2)

4
2
127 m2
1886
15893748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27918540 15893748 Jasna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.ATUTY MIESZKANIA:-Lokal jasny, po dużym remoncie remoncie-Wymieniona instalacja elektryczna z nową ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (14 312 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1975
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15818047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671096 15818047 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej.Lokal o funkcjonalnym układzie wnętrz. Idealny także na b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 249 zł/m2)

4
-
110.41 m2
1930
15883472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675114 15883472 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej. Lokal znajduje się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (8 753 zł/m2)

3
1
70.72 m2
1930
15882810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673408 15882810 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncieZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, z d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15757283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25296817 15757283 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m² (użytkowa 18,5 m²), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

260 000 PLN (13 881 zł/m2)

1
1
18.73 m2
1930
15882992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673171 15882992 Szczecin - Centrum, na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy.3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, piwnica.Z jednego pokoju wyjście na balkon.Istniej możliwość przedzielenia dużego pokoju i zrobienia dodatk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
2
81.31 m2
1936
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021