• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 73

15888884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831823 15888884 Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 38,5mkw, położone na parterze w niskim bloku na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy Stawie Brodowskim. To doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (10 883 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1990
15883018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673251 15883018 Na sprzedaż kawalerka na 5 piętrze w bloku z dwiema windami, dobrze zlokalizowana niedaleko Fabryki Wody.W skład mieszkania wchodzi : pokój, otwarta kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.Z okien widok na okolicę, plastikowe okna zapewniają dobrą izolac...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (9 966 zł/m2)

1
-
29.1 m2
1970
15883631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675351 15883631 Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej, z widokiem na skwer z licznymi nasadzeniami.Mieszkanie w pełni r...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (8 782 zł/m2)

3
1
59.1 m2
1996
15575530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21648150 15575530 Lokal wykorzystywany mieszkalnie o powierzchni 8,54m2 na 3 piętrze w kamienicy na Niebuszewie. Lokal ma statut lokalu niemieszkalnego ale jest przygotowany pod wynajem. Mieszkanie składa się z małej łazienki z WC oraz pomieszczenia ogólneg...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

129 000 PLN (16 125 zł/m2)

1
-
8 m2
1920
15882781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673349 15882781 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,65 m², położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z lat 80-tych. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz – bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.Mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 712 zł/m2)

3
1
59.65 m2
1980
15883193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673635 15883193 Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość do wprowadzenia, niewymagające nakładów finansowych. Mieszkanie składa się z pokoju z antresolą, kuchni, łazienki z wc i mał...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

219 000 PLN (12 479 zł/m2)

1
1
17.55 m2
1955
15716664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24515434 15716664 Trzy pokojowe , rozkladowe mieszkanie ( 71,55 m2 ) położone na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy na Niebuszewie.Nieruchomość położona w zacisznej części dzielnicy z dala od ruchliwych ulic. Z drugiej strony budynku znajduje się ciche i zielo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 900 PLN (7 546 zł/m2)

3
-
71.55 m2
1935
15800041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26202796 15800041 0% Prowizji za kupującego!!!Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27Cena: 549 000 PLNPowierzchnia: 67,76 m² + zabudowany balkon 4,5 m² + piwnicaSzukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (8 194 zł/m2)

3
1
67 m2
1935
15883067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673629 15883067 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku modernistycznym z pierwszej połowy XX w. o powierzchni 45 m², usytuowane na parterze zadbanego budynku w popularnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. Lokal idealnie sprawdzi się dla sing...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (8 857 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1935
15497099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19871817 15497099 Oferujemy do sprzedaży jasną i słoneczną kawalerkę, zlokalizowaną na czwartym piętrze wysokiego bloku, usytuowanego w bardzo dobrej lokalizacji Szczecina. Na powierzchnię 30 m2 składa się: obszerny salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz przedp...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (13 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1982
15884688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27709102 15884688 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,4m2, w pełni wyposażone. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy. UKŁAD MIESZKANIA:- 2 duże słoneczne pokoje, z wyposażeniem widocznym na zdjęciach - oddzielna kuchnia wyposa...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

510 000 PLN (8 734 zł/m2)

2
1
58.39 m2
1936
15606506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22326820 15606506 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72 m2 położone na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy nieopodal Ogrodu Dendrologicznego im. Stefana Kownasa na Niebuszewie.Mieszkanie składa się :-pokój dzienny z działającym kominkiem o powierzchni ok. 20 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
71.84 m2
1903