• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 73

15776899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25719475 15776899 Poleca się do zakupu niesamowicie klimatyczna adaptacja poddasza w sercu Niebuszewa. Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Asnyka. Świetna lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój przy jednoczesnej bliskości do...

Szczecin (Niebuszewo), Adama Asnyka

749 000 PLN (11 146 zł/m2)

3
1
67.2 m2
1930
15227616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13261492 15227616 Obejrzyj wirtualną prezentację przed wizytą na żywo!Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się nieopodal ronda Giedroycia.Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji powierzchni strychowej w 2023r.Całkowita powierzchnia mieszkalna to ok. 70m2.Na p...

Szczecin (Niebuszewo), ks. Jana Długosza

469 000 PLN (7 567 zł/m2)

3
1
61.98 m2
2023
15883257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674808 15883257 Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia – idealny zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem...

Szczecin (Niebuszewo), Łucznicza

355 000 PLN (9 972 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1970
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15883139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673542 15883139 3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem AGD w cenieprzestronna łazienka z prysznicem10 minut do Fabryki Wody5 ...

Szczecin (Niebuszewo), Juliana Ursyna Niemcewicza

553 000 PLN (7 504 zł/m2)

3
1
73.69 m2
1930
15883116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673520 15883116 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wysokim budynku z lat 70-tych na 4 piętrze. Spokojne osiedle, cała infrastruktura blisko. Jest piwnica. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej. Mieszkanie bardzo ciepłe, niskie koszty utrzymania na chwilę obecną cz...

Szczecin (Niebuszewo), Kazimierza Królewicza

316 000 PLN (8 977 zł/m2)

2
1
35.2 m2
1975
15883083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673662 15883083 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44.46 m², usytuowane na parterze kamienicy, położonej w spokojnej części Niebuszewa. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon o pow. ok. 17,516 m²Pokój o pow. ok. 9,62 m²Kuchnia o pow. ok. 11,446 m²Toaleta o pow. ...

Szczecin (Niebuszewo), Heleny

379 000 PLN (8 525 zł/m2)

2
1
44.46 m2
1945
15882894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673247 15882894 W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa okolica to odrestaurowane kamienice z początku lat 30 tych ubiegłego ...

Szczecin (Niebuszewo), Mikołaja Reja

587 000 PLN (11 170 zł/m2)

2
1
52.55 m2
1930
15765296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25468706 15765296 Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza.Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa. Prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie, które w sposó...

Szczecin (Niebuszewo), Księcia Barnima III Wielkiego

519 500 PLN (8 403 zł/m2)

3
1
61.82 m2
1930
15882775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673339 15882775 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane u zbiegu Aleja Wyzwolenia, Ulica Juliusza Słowackiego oraz Ulica Zygmunta Krasińskiego.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie (Wydział Kształtowania Środo...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (7 329 zł/m2)

3
1
57.31 m2
1920
15882720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673187 15882720 Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, które daje przestrzeń, intymność i Twój własny kawałek zieleni. Zapomnij o problemach z parkowaniem i ciasnych balkonach – tutaj masz własny ogródek i dedykowane miejsce postojowe(z możliwośc...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

629 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
64.7 m2
1930
15870661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27435256 15870661 Na sprzedaż oferuję jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,6 m², położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Łuczniczej w Szczecinie. Lokal do delikatnego odświeżenia – idealny zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 000 PLN (9 972 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1970