• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15538719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20787810 15538719 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Przedstawiam na sprzedaż obszerne mieszkanie zlokalizowane w Centrum Szczecin.Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Powierzchnia lokalu to 135,2 m2, na którą składa się:- 4 pokoje,- 2 x...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 052 zł/m2)

4
2
132.02 m2
1930
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15307367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15371976 15307367 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy, obok parku Żeromskiego.Okolica bardzo dobrze skomunikowana z centrum, liczne autobusy w pobliżu, sklepy. Miejsca postojowe ogólnodostępne pod budynkiem. Na powierzchnię użytkową 65,56 m2 składają ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (7 993 zł/m2)

2
-
65.56 m2
1930
15891424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897063 15891424 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,9 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Szczecina – tuż przy Parku Kasprowicza. To doskonała propozycja dla osób, które cenią połączenie miejskiego stylu życia z bliskością zielen...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 978 zł/m2)

2
1
40.9 m2
2007
15897117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27995123 15897117 Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,80m2 położone na trzecim piętrze w niskim i ocieplonym budynku przy ulicy Odzieżowej. To właśnie lokalizacja mieszkania jest niewątpliwie największy atutem oferty !!! Jest to ta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (11 861 zł/m2)

3
-
54.8 m2
1967
15897104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27995002 15897104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestronnego 5 – pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 128m2, składającego się z dwóch poziomów, położonego na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły.Nieruchomość zloka...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 242 zł/m2)

5
2
128 m2
1995
15897091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993791 15897091 Mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 44,91 m2 dwupokojowe w pełni wyposażone i umeblowane. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,91 m2. Budynek znajduje się w samym centrum miasta. Mieszkanie na III piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
44.91 m2
1960
15895979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964697 15895979 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w zacisznej oficynie na 2. piętrze po generalnym remoncie, składające się z:- salonu przechodniego ok. 19 m2- oddzielnego pokoju ok. 12 m2- jasnej, oddzielnej kuchni z wejściem z salonu,- łazienki w estetycznych kaflac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1930
15829791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639611 15829791 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945
15896042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966025 15896042 Oferta sprzedaży przestronnego, dwupokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 58,9 m2, w skład którego wchodzą:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD- łazienka z prysznicem i WC- przedpokójDodatkowo do mies...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (9 660 zł/m2)

2
1
58.9 m2
1960
15883544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675235 15883544 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum – al. Wojska Polskiego Plac Zgody komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w doskonałej lokalizacji – al. Wojska Polskiego, tuż przy Placu Zgody. Galeria Kaskada – t...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (11 248 zł/m2)

2
1
40 m2
1945