• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 924

15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15832108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26761129 15832108 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930
15882743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673257 15882743 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,11 m² (plus około 6m² dzierżawione od zarządcy), położone na zielonym i dobrze skomunikowanym osiedlu Majowym w Szczecinie. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szukających przestrzeni ...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (9 967 zł/m2)

3
1
63.11 m2
1985
15882812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673412 15882812 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930
15883087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673670 15883087 Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 181310 m2 z największego wyjście na balkon, niezależna kuchnia 8m2, łazienka z wc 4 m2, przedpokój oraz do...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (11 901 zł/m2)

3
-
60.5 m2
1960
15896815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988430 15896815 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15841797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798135 15841797 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15785817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25894519 15785817 Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę. Budynek ogrodzony.Na powierzchnię 36,68m2 składa się pokój z ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 878 zł/m2)

1
1
36.68 m2
2024
15626215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22737559 15626215 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach.Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy.Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec.Powierzchnia mieszkania to 70m2, na nią składają się dwie sypialnie, salon z balk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (11 557 zł/m2)

3
1
68.79 m2
2006
15896712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27986444 15896712 Mieszkanie posiada 48 m² powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia po podłodze to około 60 m², co daje znacznie większą przestrzeń do komfortowego życia.Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, łazienkę oraz pr...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

529 000 PLN (11 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1996
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025