• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15889598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27855443 15889598 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szczecina, przy ul. Floriana Szarego w Podjuchach. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących spokoju, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta oraz inwes...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (5 736 zł/m2)

3
1
60.84 m2
1934
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (11 377 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15889599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855442 15889599 Oferuję na sprzedaż ciekawe mieszkanie 2 pokojowe do odświeżenia, kuchnia do remontu, bardzo atrakcyjnie położone lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.Lokal...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 481 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1920
15883510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675192 15883510 Zamieszkaj w sercu Szczecina – ok. 60 m² przy ul. Ofiar Oświęcimia (Śródmieście) Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w centrum z funkcjonalnym układem? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących świetną lokalizację i dostęp do ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
60.04 m2
1901
15606506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22326820 15606506 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72 m2 położone na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy nieopodal Ogrodu Dendrologicznego im. Stefana Kownasa na Niebuszewie.Mieszkanie składa się :-pokój dzienny z działającym kominkiem o powierzchni ok. 20 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
71.84 m2
1903
15883501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675174 15883501 Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie ogródek piwnicaLokalizacja: Szczecin, ul. Strzeleckamieszkanie o powierzchni całkowitej 47,82 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie w niskim bloku, położone w spokojnej okolicy Szczecina.Lokal ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

366 960 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
30.58 m2
1930
15882810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673408 15882810 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncieZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, z d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15757283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25296817 15757283 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m² (użytkowa 18,5 m²), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

260 000 PLN (13 881 zł/m2)

1
1
18.73 m2
1930
15891340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894903 15891340 ATRAKCYJNA OFERTA ! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja:Nieruchomość położona na os. Zawa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1983
15896621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27984072 15896621 Polecam zadbane, czteropokojowe mieszkanie położone na popularnym osiedlu Bukowym.Okna na dwie strony świata, balkony od południa – piękny widok i dużo światła przez cały dzień.✔ mieszkanie bez konieczności remontu ✔ łazienka i WC osobno✔ czynsz ok. ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (8 466 zł/m2)

4
1
81.5 m2
1980
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1972
15882992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673171 15882992 Szczecin - Centrum, na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy.3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem), przedpokój, piwnica.Z jednego pokoju wyjście na balkon.Istniej możliwość przedzielenia dużego pokoju i zrobienia dodatk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (6 383 zł/m2)

3
2
81.31 m2
1936