• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15896362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977809 15896362 Na sprzedaż przestronne z klimatyzacją nową, w pełni rozkładowe mieszkanie z tarasem, balkonem, miejscem w parkingu podziemnym o powierzchni 76,03 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Bohaterów Warszawy oraz ul. Jagie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

900 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
76.03 m2
2004
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15737900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24897119 15737900 Na sprzedaż wyjątkowe 3 poziomowe mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150m2 znajdujące się w samym sercu Szczecina blisko parku Nadratowskiego oraz Parku Żeromskiego! Wnętrza są wyremontowane, przestrzenne i jasne. Zostały wykończone i zaaranżowan...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

920 000 PLN (6 133 zł/m2)

5
2
150 m2
1992
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15883975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27688696 15883975 Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m². W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego uż...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (5 984 zł/m2)

4
1
111.13 m2
1963
15561066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21342964 15561066 Hanza Tower to nowoczesny wieżowiec, który znajduje się w centrum Szczecina. To apartamentowiec z 2021 roku, który wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale także bogatą ofertą udogodnień. Kompleks oferuje zespół basenowy, kluby dla dzieci ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 740 000 PLN (21 405 zł/m2)

3
1
81.29 m2
2021
15890200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874399 15890200 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w okolicy znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (12 910 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2007
15883528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675217 15883528 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- tu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (18 651 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025