• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 930

15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

869 000 PLN (13 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15882663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671311 15882663 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 60., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Salon z wyjściem na balkon francuski,Sypialnia (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposażona w niezbędne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (11 040 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1964
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15828403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591910 15828403 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica o pow. ok 8m2.Najważniejsze atuty : wymieniona instalacja elektryczna na...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (10 390 zł/m2)

2
1
52.84 m2
1960
15827767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588332 15827767 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta – okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie w zasięgu kilku minut. Okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 769 zł/m2)

2
1
47.78 m2
1910
15792026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26003428 15792026 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod klucz.Salo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 004 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2026
15745793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065372 15745793 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem.Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze niskiego budynku w Mierzynie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego o pow. 20 m2 z wyjściem na balkon o pow. 10 m2- sypialni o pow. 12,5 m2- sypialn...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

759 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
74.2 m2
2010
15890126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27871855 15890126 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 50 tys. (zakup nieobligatoryjny).Mieszkani...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

768 000 PLN (13 200 zł/m2)

3
1
58.18 m2
2026
15882877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673197 15882877 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,21 m2, położone na 2. piętrze przy ul. Orzeszkowej w Szczecinie. Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 10 lat temu – wszystkie instalacje zostały wymienione. Na podłodze des...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

589 000 PLN (9 948 zł/m2)

3
1
59.21 m2
1936
15896532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981922 15896532 Na sprzedaż bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Pogodnie. Budynek ocieplony, z ładną elewacją, w którym znajdują się tylko dwa mieszkania. Do lokalu przynależy ogród o pow. ok 10...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (8 010 zł/m2)

4
2
98.5 m2
1938