• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 930

15884505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704718 15884505 Przestronne i ustawne mieszkanie w zadbanej kamienicy, o powierzchni 100,17m2. Lokal składa się z 4 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, spiżarni, łazienki, duży korytarz. W księdze wieczystej są wpisane 3 pokoje, czwarty pokój to tzw. służbówka. Z sa...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (6 389 zł/m2)

3
1
100.17 m2
1930
15758859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331892 15758859 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m² do 35,91m² Mieszkania dwupokojowe i kawalerki, wykończone pod klucz. Przedsięwzięcie realizowane w f...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 000 PLN (12 141 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2026
15753268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25194352 15753268 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
32.11 m2
2026
15745796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25065371 15745796 Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w kamienicy w centrum Szczecina.Jagiellońska - ścisłe centrum w pobliżu deptak Bogusława, wokół restauracje, kawiarnie, sklepy, komunikacja autobusowa i tramwajowa.Kamienica wyremontowana, zarówno elewacja jak i kla...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

748 000 PLN (6 993 zł/m2)

4
-
106.96 m2
1930
15600847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22204401 15600847 Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się:- salon ok. 29m2- aneks kuchenny ok. 4,3m2- sypialnia ok. 12,5m2- sypialnia ok. 11,5m2- łazien...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

579 000 PLN (8 541 zł/m2)

3
1
67.79 m2
1897
15895120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959586 15895120 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 2 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia, łazienka, korytarz. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazoweg...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (8 241 zł/m2)

2
1
53.39 m2
1930
15895003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27955922 15895003 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m², położone na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu Panoramika (Warszewo). Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, z ekspozycją południową, dzięki czemu wn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 904 zł/m2)

2
1
39.4 m2
2016
15894351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940431 15894351 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41.17 m², usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z 2016 roku. Strefę dzienną stanowi salon z aneksem kuchennym wyposażonym w meble w zabudowie. Dzięki poł...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

469 000 PLN (11 392 zł/m2)

2
1
41.17 m2
2016
15890125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27871854 15890125 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 50 tys. (zakup nieobligatoryjny).Mieszkani...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (13 197 zł/m2)

4
1
60.24 m2
2026
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980
15883694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675413 15883694 Przestronne mieszkanie z antresolą Szczecin Prawobrzeże 84,81 m2 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Szczecina - Dąbie. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2020 roku i wyróżnia się ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

845 000 PLN (9 963 zł/m2)

4
1
84.81 m2
2020
15883468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675102 15883468 Wyjątkowa nieruchomość - mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Budynek posiada recepcję oraz całodobową, profesjonalną ochronę. W pobliżu mieszkania mamy wszelakie udogodnienia. W bryle budynku znajdują się liczne sklepu, drogerie, t...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (11 933 zł/m2)

2
1
49.86 m2
2009