• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15812934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26549443 15812934 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina – obok Galaxy i Hanzy 460 000 złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok CH Galaxy i Hanza Tower. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z ogr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (10 372 zł/m2)

2
1
42.42 m2
1962
15791353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25989884 15791353 Oferuję mieszkanie do sprzedaży w kamienicy w ścisłym centrum - okolice Kaskady idealnie nadające się na gabinety, biura, a także dla rodziny. Doskonała lokalizacja to niewątpliwy atut tej nieruchomości. • Powierzchnia: 105 metrów kwadratowych • Lic...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN (7 619 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15226488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13237037 15226488 Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum o powierzchni 127mkw145mkw, wysoki standard.Na tą imponującą powierzchnię składają się: salon z otwartą kuchnią w zabudowie , 3 sypialnie, 2 łazienki, 2 garderoby, przedpokój i pomieszczenie gospodarc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (6 291 zł/m2)

4
2
127 m2
1886
15893748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27918540 15893748 Jasna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.ATUTY MIESZKANIA:-Lokal jasny, po dużym remoncie remoncie-Wymieniona instalacja elektryczna z nową ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (14 312 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1975
15740140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24947187 15740140 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego budynku.Na powierzchnię 44,87 m2 składają się:- dwa ustawne pokoje;- osobna kuchnia;- łazienka z oknem;- osobne WC;- przedpokój.Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.Do mieszkani...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
44.87 m2
1920
15887621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788323 15887621 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budyn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (10 622 zł/m2)

2
-
52.25 m2
1930
15896867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27990971 15896867 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego budynku na Niebuszewie.W skład mieszkania wchodzą:- salon;- sypialnia;- oddzielna kuchnia;- łazienka z wanną oraz WC;- pr...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (9 899 zł/m2)

2
-
45.36 m2
1930
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15896868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27990972 15896868 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1929 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużą, oddzielną kuchnią z jadalnią, którą można zaaranżować jako dodatkowy pokój, ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
54 m2
1929
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (9 664 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15883669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675390 15883669 W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranża...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 207 zł/m2)

2
1
62.3 m2
1905
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 UNIKATOWA OFERTA ! Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Wyjątkowy budynek z szeroką narożną klatką schodową oraz podziemnym garażowiskiem - opcja zakupu jednego lub dwóch miejsc postojowych po 75000zł.ATUTY...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 000 PLN (12 427 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006