• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 166

15890756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883498 15890756 Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska Osiedle „Nowa Pradolina” Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m² , p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883497 15890720 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 33,20 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883494 15890825 Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "Nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w spokojn...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883486 15890718 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883479 15890753 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewan...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883477 15890858 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883468 15890751 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15822908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26603777 15822908 TYLKO U NAS !!! Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48 m² , położonego na 9 piętrze wieżowca, na Osiedlu Westerplatte w Tarnowie . Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie co...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

345 000 PLN (7 188 zł/m2)

2
-
48 m2
1978
15885713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738609 15885713 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblowany i gotowy do wprowadzenia od zaraz — idealny zarówno dla rodziny, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

359 000 PLN (7 501 zł/m2)

3
1
47.86 m2
1968
15727811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724211 15727811 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15727862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24725817 15727862 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2026
15727810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724209 15727810 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2026