• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 166

15727682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24723336 15727682 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 954 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15727681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723335 15727681 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15865597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303799 15865597 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m² + dodatkowo 8 m² piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w gruncie.Mieszkanie składa się z: trzech ustawnych pokoi osobnej ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

367 000 PLN (6 096 zł/m2)

3
-
60.2 m2
-
15840718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784208 15840718 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m² - Tarnów, Strusina, okolice ul. Klikowskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,5 m² , położonego na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym b...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

275 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
-
44 m2
1963
15812077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26461772 15812077 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKomfortowe 70 m² po generalnym remoncie Balkon Piwnica Gotowe do zamieszkania Mościce, ul. Księdza Stanisława Indyka 6 – spokojna, zielona część MościceCENA PODLEGA NEGOCJACJI Jeśli szukasz mieszkania, do któr...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

530 000 PLN (7 571 zł/m2)

3
-
70 m2
1980
15885268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów, ul.Szpitalna, 3 pokojowe z balkonem na zielonym osiedlu 27721615 15885268 Tarnów, ul.Szpitalna REZERWACJA !cóż za stylowe mieszkanie ! Do sprzedania 3 pokojowe , jasne,  funkcjonalne mieszkanie z balkonempołożone na spokojnym, pełnym zieleni osiedluna 1 piętrze 3-pietrowego blokuzaledwie 15 minut od Rynku...

Tarnów, Szpitalna

430 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15884830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! MIESZKANIE 2 POKOJOWE !!! CENTRUM !!! 27712146 15884830 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! INWESTYCJA POD WYNAJEM !!! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,86 m², zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Mościckiego, na 4 piętrze w niskim, dobrze utrzymanym bloku. Do lokalu przynależy piw...

Tarnów, ul. Ignacego Mościckiego

369 000 PLN (7 710 zł/m2)

2
1
47.86 m2
-
15778980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25763030 15778980 Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Lwowskiej - 2 pokoje, balkon, duża piwnica Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego w Tarnowie przy ul. Lwowskiej. Nieruchomość znajduj...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

363 000 PLN (7 260 zł/m2)

2
-
50 m2
1970
15762261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25401208 15762261 Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul. Nowy Świat, w samym centrum miasta. Podstawowe informa...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

429 000 PLN (7 271 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15882451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 pietro !!! ul. Rolnicza !!! balkon !!! 27664165 15882451 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,42 m², usytuowany na 1 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek ocieplony, w dobrym stanie technicznym, z estetyczną klatką schodową oraz wygodnym dostępem. Przed blokiem znajdu...

Tarnów, ul. Rolnicza

379 000 PLN (8 165 zł/m2)

2
1
46.42 m2
-
15845345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859805 15845345 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 47,80 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

415 860 PLN (8 700 zł/m2)

2
1
47.8 m2
2025
15845346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859817 15845346 Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa 1 km od rynku dokładnie w nowej inwestycji deweloperskiej. Lokal mieszkalny składający się z salon...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

341 250 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
37.5 m2
2025