• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 23

15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15621909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634358 15621909 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15621904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634351 15621904 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634356 15621898 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (6 585 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15621910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634347 15621910 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 756 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15621919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634359 15621919 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

419 000 PLN (7 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634350 15621918 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15621913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634344 15621913 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15873195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513562 15873195 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, Trzcianka, os. 30-lecia 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej i gotowej do zamieszkania — z możli...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
5455 m2
1970
15871280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27461534 15871280 BEZCZYNSZOWE 78 m² Z OGRÓDKIEM - PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ DOKOŃCZYSZ PO SWOJEMU Trzcianka, ul. Konarskiego Są mieszkania, w których płacisz za czyjś gust. I są takie, w których możesz stworzyć wszy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

4
-
66 m2
1970
15803377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26293976 15803377 Gotowiec inwestycyjny 32 m² ogródek niskie koszty Trzcianka Są nieruchomości, które się ogląda…i są takie, które po prostu się kupuje. To mieszkanie należy do tej drugiej kateg...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

185 000 PLN (5 781 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15820747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609802 15820747 Trzcianka os. Słowackiego 3 pokoje 58,70 m² balkon piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwestycyjnym . Ta nieruchomość jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż 3-pokojow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

289 000 PLN (4 983 zł/m2)

3
-
58 m2
1980