• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 23

15848427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26937533 15848427 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części miasta - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie położone w kameralnym, niskim bloku (tylko dwa piętra), w otocze...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15868040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27363410 15868040 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe z budynkiem gospodarczym Trzcianka, ul. 27 Stycznia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 66,50 m² , położone na parterze kameralnej, 2-kondygnacyjnej kamienicy (tylko 4 lokale) w Trzcianc...

Trzcianka (Trzcianka) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

320 000 PLN (4 848 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15497034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19871433 15497034 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

295 600 PLN (6 718 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15501331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19955866 15501331 Obniżka ceny !!! Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Przedmiotowy lokal ma pow. 42,20m2 i położony jest na IV piętrze. Sprzedawany jest w stanie dewelopers...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

275 000 PLN (6 548 zł/m2)

3
-
42 m2
2024
15494314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19812031 15494314 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15818173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26582335 15818173 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCH I OGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 11 lutego 2026 r., od godz. 10:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznac...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

100 000 PLN (2 336 zł/m2)

1
-
42.81 m2
-
15736438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24874222 15736438 Przestronne 3 pokoje z balkonem i zielonym widokiem - idealne dla rodziny lub inwestora! Szukasz mieszkania dostępnego "OD RĘKI", w dobrze zorganizowanej części Trzcianki? To 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słowackiego łączy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

269 000 PLN (4 559 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15328457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15926815 15328457 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM TRZCIANKI O POW. 50,5 m 2 W ofercie naszego biura posiadamy 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,5 m 2 . położone na I piętrze w klimatycznej kamienicy w samym sercu Trzcianki. Rozkład...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

379 000 PLN (7 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15719734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24580039 15719734 Wyjątkowe, wielopoziomowe mieszkanie w sercu Trzcianki - przestrzeń, styl i lokalizacja, której nie znajdziesz drugi raz! Trzcianka, ul. Kościuszki - centrum miasta Powierzchnia mieszkania: 96,56 m² + strych 31,73 m&s...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

499 000 PLN (5 198 zł/m2)

4
-
96 m2
1985
15396199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17596252 15396199 Trzcianka - przestronne mieszkanie bezczynszowe z garażem i ogródkiem! Szukasz dużego, wygodnego mieszkania dla swojej rodziny - z ogródkiem, garażem i pełną niezależnością? To alternatywa dla domku w centrum Trzcianki, z pe...

Trzcianka (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

620 000 PLN (6 458 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15647646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23239108 15647646 To mieszkanie w zabytkowej kamienicy, które wymaga generalnego remontu, oferuje ogromny potencjał dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji. Znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia widoki na okolicę oraz naturalne światło wpadaj...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

110 000 PLN (1 555 zł/m2)

3
1
70.75 m2
-