• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15819727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633120 15819727 REZERWACJA!!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2000
15867445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27346703 15867445 OKAZYJNA CENA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'Na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze.Lokal składa się z: 2 pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

415 000 PLN (9 651 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15845093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850807 15845093 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2.W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon i piwnica...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15784334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25849729 15784334 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,11 m2 usytuowane na III piętrze przy ulicy Legionów w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Miejsca parkingowe ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15796789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131315 15796789 USTKA, UL. WCZASOWA - 500 M DO MORZA 2 POKOJE 55,70 m² 2 PIĘTRO Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części, tylko 500 metrów od plaży ....

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15894139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27926848 15894139 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ustce gotowe do zamieszkania, tylko 1300 m od morza!Szukasz komfortowego mieszkania nad morzem, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta w sercu Ustki to idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 000 PLN (8 554 zł/m2)

4
1
56 m2
1972
15683867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23899632 15683867 Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie na parterze mieszące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce, na przeciwko starego hotelu Lubicz. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych i słonecznych pokoi, łazienki i niedawno urządzonej kuchni. Do mieszkania p...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

419 000 PLN (9 109 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15886835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768796 15886835 REZERWACJA!Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.Lokalizacja:Ustka- Osiedle 'Na Wydmie'tylko 500 m do plażyzaled...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (13 488 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15845094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850806 15845094 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m² 400 m od plaży 2. piętroZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce przy ulicy Wczasowej, zaledwie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

529 000 PLN (9 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15836542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26713684 15836542 Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 82,9 m2.W skład nieruchomości wchodzą:Parter- pokój z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój, łazienka z WCI piętro- pokój z balkonem, pokójDo lokalu przynależy duża piwnica, ogródek i kawałek d...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

630 000 PLN (7 683 zł/m2)

3
1
82 m2
1961