• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 65

15853323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27047801 15853323 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału w jednym z naj...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
32 m2
1975
15860262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27181393 15860262 Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m², położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji kurortu.Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wynajmie krótkoterminowym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

870 000 PLN (7 909 zł/m2)

4
-
110 m2
1998
15815852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26649897 15815852 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych miejsc w mieście.Nieruchomość składa się z dwóch ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 759 000 PLN (8 751 zł/m2)

6
-
201 m2
1990
15818243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620274 15818243 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Legionów 51 m² gotowe do zamieszkania.Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizac...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376349 15868293 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

269 000 PLN (8 406 zł/m2)

2
-
32 m2
1975
15760658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25362916 15760658 Do sprzedania oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 metra kwadratowego znajdujące się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku zaledwie 100m od głównej promenady i 150 metrów od plaży przy ulicy Słowiańskiej 2. Mieszkani...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

3
1
49 m2
1990
15779965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25794638 15779965 Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,29 m², położone na...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

650 000 PLN (9 848 zł/m2)

3
-
66 m2
2012
15882373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27660264 15882373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker400 m od plaży gotowe do zarabiania 3 pokoje inwestycjaNa sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Ustce przy ul. Słowiańskiej 374, w pełni przygotowane pod wynajem krótkoterminowy (Booking Airbnb).Powierzch...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1923
15786411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25909775 15786411 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w otoczeniu zieleni - zaledwie około 1,5 km od plaży. ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
-
60 m2
1979
15780968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25817260 15780968 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 44,24 m2 usytuowany na wygodnym parterze przy ul. Uzdrowiskowej w Przewłoce pod Ustką (od 1 stycznia 2026 roku już Ustka).W skład nieruchomości wchodzi: salon z aneksem kuchennym, pokój, korytarz, łazie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

700 000 PLN (15 909 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15609684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22383351 15609684 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garażem, dużym balkonem i pomieszczeniem gospodarczym.Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu wczasowym 'Na Wydmie' w Ustce.Lokal usytuowany jest na wygodnym I piętrze i składa się z: pokoju z an...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN (14 422 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15633558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22898105 15633558 Na sprzedaż wyjątkowe 2 mieszkania bezczynszowe o powierzchni 151,5 m2 i 48,02 m2, położone w malowniczej Ustce przy ulicy Żeromskiego.W skład nieruchomości wchodzi:- Mieszkanie 151 ,5 m2- 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC oraz weranda.- M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 850 000 PLN (9 296 zł/m2)

6
2
199 m2
1905