• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15407755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam bezpośrednio ciche 3 pokojowe mieszkanie w odbudowanej po wojnie kamienicy w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, ulica Kozia. 17861231 15407755 Mieszkanie gotowe do zakupu bezpośrednio od właściciela. 3 pokoje z kuchnią, łazienka z WC, przedpokój, rozkładowe. Wystawa okien na południe i na północ( kuchnia). Powierzchnia 62,4 m2. Ciche, wysokie na 320 cm, na parterze. Bez zadłużeń i roszczeń,...

Warszawa (Śródmieście), Stare Miasto Warszawy ul. Kozia

1 375 000 PLN (22 035 zł/m2)

3
1
62.4 m2
1897
15890038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Śródmieście | 3 pok. | Lokalizacja | 27867744 15890038 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok.  mieszkanie w samym centrum Warszawy.Na 48 m2 składają się:- salon ok. 15,80 m² - kuchnia - 4,50 m² - sypialnia 1 - 10,00 m² - sypialnia 2 - 9,00 m² - przedpokój - 5,50 m² - łazienk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15884313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczny,cichy z D.balk.,zielona okol.,metro,C.H. 27699044 15884313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku, położonego w dzielnicy Muranów w Warszawie.Najważniejsze atuty:Zamk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 455 000 PLN (22 734 zł/m2)

3
2
64 m2
2013
15848905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951527 15848905 Apartament położony jest w budynku Babka Tower w jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie. Doskonała lokalizacja pomiędzy Al. Jana Pawła i Rondem Radosława, stacją metra Dworzec Gdański i CH Arkadia. W bliskim sąsiedztwie znajduje się S...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
52 m2
2001
15879182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27610892 15879182 5 pokoi Centrum 700 m do Metra Łucka doskonała inwestycja UWAGA! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest jedyne na swojej kondygnacji (brak sąsiadów). Przedmiotem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 000 PLN (23 361 zł/m2)

5
-
122 m2
1998
15896195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjatkowe 2 pokoje blisko Łazienek 27972842 15896195 WYJĄTKOWE 2 POKOJE Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA STOLICĘ – UL. BELWEDERSKA, MOKOTÓWZ przyjemnością prezentujemy słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – przy ul. Belweder...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

998 000 PLN (22 943 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1968
15859096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiżowy Nowy Świat 2 pok 42m2 kamienica 27164393 15859096 Prestiżowy adres w sercu Warszawy: Nowy Świat 41A. Potencjał inwestycyjny i biznesowyOferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m², położoną przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych ulic w Polsce. Lokalizacja ta łączy historyczn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 000 PLN (23 479 zł/m2)

2
1
42.08 m2
1956
15889375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849866 15889375 Odkryj potencjał inwestycyjny lub stwórz swoje wymarzone miejsce w sercu Warszawy! To wyjątkowe mieszkanie z antresolą, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ulicy Koszykowej, to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (30 455 zł/m2)

1
1
22 m2
1910
15894734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948363 15894734 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Andersa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,45m2 składa się z:- duży, jasny pokój dzienny z duż...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 576 zł/m2)

1
1
36.45 m2
1958
15894540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944520 15894540 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15894958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27953249 15894958 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. PodwaleBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi,- 2 łazienek,- 2 kuchni,- ho...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 000 PLN (29 889 zł/m2)

4
2
90 m2
1933