• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 341

15894650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948029 15894650 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętojerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-przestronny salon (ok. 23 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (24 568 zł/m2)

3
1
81 m2
1956
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15896342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977255 15896342 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 24 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,8m2.Wchodzi się przez korytarz z praktyczną szafą ze szklanymi drzwiami, po prawej str...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
36.8 m2
1969
15895267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961669 15895267 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Okrąg BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- Pokój dzienny z wielkim oknem i balkonem połączona z umeblowaną kuchnią z oknem...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (23 867 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1973
15894808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948994 15894808 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 500 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
49 m2
1973
15894536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944536 15894536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 22 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 999 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1964
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15894544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944554 15894544 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15894529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944527 15894529 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Królewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon ~ 15 m2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (24 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15888569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27816816 15888569 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,08m2 składa się z:-pokoju połączonego z otwartą ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 563 zł/m2)

1
1
39.08 m2
2010
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961