• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 180

15884088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695088 15884088 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego w nowoczesnym budynku Słodowiec CityBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,40 m2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (24 775 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2016
15884098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695093 15884098 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

3
1
48 m2
1981
15882104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657278 15882104 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (23 909 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2020
15881993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653814 15881993 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gąbińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-salonu...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 912 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15881944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653301 15881944 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. KasprowiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1963NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-sypia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (19 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1963
15834121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe 2 pokoje do remontu, zielona okolica 26711048 15834121 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46m2, piętro 19 z windą, w budynku z 1977r., Bielany Chomiczówka.Do odświeżenia lub remontu, doskonałe dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon;* sypialnia;* od...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
45 m2
1977
15872639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje do remontu, dla rodziny 27499408 15872639 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka.Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem, na flipa.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon, okna o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 263 669 PLN (15 044 zł/m2)

4
-
84 m2
1977
15841605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 2 pokoje z osobną kuchnią 26792266 15841605 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 55,99m2, piętro 715 z windą, w budynku z 1980 r. Bielany, Chomiczówka.Do remontu, super dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 709 zł/m2)

2
-
55 m2
1980
15878235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje, osobna kuchnia, bez KW 27591392 15878235 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 80m2, piętro 210, z windą, w budynku z 1983r., Bielany Chomiczówka.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjne pod wynajem. Meble ruchome w cenie. Mieszkanie to:* salo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 240 000 PLN (15 500 zł/m2)

4
-
80 m2
1983
15830803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 3 pokoje z oddzielną kuchnią 26679005 15830803 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,3 m2, piętro 610 z windą, w budynku z 1980 r., Bielany Wawrzyszew.Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, również inwestycyjne pod wynajem. Mieszkanie to:* salon 22,6m2 z wyjściem na balkon;* 2...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 075 zł/m2)

3
-
67 m2
1980
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15742311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje z możliwością własnej aranżacji 24989426 15742311 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 41.5 m2, parter10 z windą w budynku z 1973 roku, Bielany, Piaski.Do remontu lub wykończone, idealne dla singlasingielki, pary, małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchenny...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

622 000 PLN (15 171 zł/m2)

3
-
41 m2
1973