• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 245

15884300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Balaton | garażparking |2łazienki 27698697 15884300 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe z dwoma łazienkami położone w sąsiedztwie Parku nad Balatonem. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla osób ceniących wygodę życia oraz ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
2
77 m2
1999
15889739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 2 pokoje | komórka | garaż 27860863 15889739 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego.Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku na zamkniętym Osiedlu Saska nad jeziorem.Na powier...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 132 zł/m2)

2
1
53 m2
2016
15882028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | balkon 5m2 | garaż | metro m3 27655447 15882028 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na osiedlu Metro Art. Dodatkowym atutem jest bliskość planowane...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15882173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 73m2 | Gocławek | kameralny budynek 27658008 15882173 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 73,11 m² + balkony 9 m² Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 1 261 148 zł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 148 PLN (17 276 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15895631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962015 15895631 Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone przy ulicy Wiosennej na warszawskiej Pradze Północ. Lokal znajduje się na 5-tym piętrze 10-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wzniesionego w 1975 roku. Mieszkanie do remontu! W...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (14 189 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962708 15895779 Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Lokalizacja to dynamicznie rozwijający się obszar z rosnącym poten...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (19 736 zł/m2)

1
1
31.87 m2
2025
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15896350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977620 15896350 Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w klimatycznej przedwojennej kamienicy tuż przy wejściu do stacji metra.MIESZKANIELokal o powierzchni 40,23 m² składa się z:- salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
1923
15896420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Soho Factory | ustawne 2 pokoje | nowe budownictwo 27979864 15896420 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej!Stylowe, funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na wars...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
-
48 m2
2021
15894779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 27948843 15894779 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15894639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne studio z pięknym widokiem 27948104 15894639 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1965r.,Stara Praga.Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych), gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1965