• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 219

15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15849311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje taras/ogródek, miejsce parkingowe 26963629 15849311 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r. Targówek, Elsnerów.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka: *...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 166 000 PLN (16 899 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15855923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079335 15855923 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 mkw., idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w zielonej okolicy, zaledwie 200 metrów od stacji metra Kondratowicza, zapewnia doskonałą komunikację z cen...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1976
15877561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Targówek | 2 pokoje | po remoncie | metro 27573029 15877561 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej.Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku po modernizacji.Na powierzchnię 46m2 składa się:- salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1974
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15644821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 lub 4 pokoje, blisko metro 23153066 15644821 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1971 roku, Targówek, Bródno.Do remontu lub odświeżenia, znakomite dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechodni salon 15,5m2 z wyjściem na balkon;* pokój ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz widokiem na Park Bródnowski.Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Li...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015
15792272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z garderobą 26011739 15792272  Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 60,6 ㎡ z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni 1,7m2.Powierzchnia mieszkania to 58,9 m2 + zabudowana logg...

Warszawa (Targówek), Turmoncka

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1971
15371538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok. mieszkanie na Bródnie 17039449 15371538  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza.NIERUCHOMOŚĆ:Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2 który jest połączony z kuchnią ( aneks), sypialni o pow. 9m2, łazienki or...

Warszawa (Targówek), Ludwika Kondratowicza

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1973