• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 87

15894564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944541 15894564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15893658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915380 15893658 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. RezedowaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2015 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym - 28,71 m²Sypialnia - 9,72 m²Sypialnia - 9,70 m²Łazienka -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 452 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2015
15894551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944564 15894551 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5 m2 składa się z:- salon z wyjściem na balkon,- sypialn...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (13 307 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1976
15894549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944546 15894549 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku, w zabudowie szeregowej.Rok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,7m2 składa się z:-salonu z wi...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (10 350 zł/m2)

3
1
65.7 m2
2002
15889208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845996 15889208 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnymBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86 m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-trze...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (16 849 zł/m2)

4
2
86 m2
2019
15890437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877084 15890437 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kościuszkowców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pokoi,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
45 m2
1974
15887389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27782747 15887389 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Ogórkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni ok. 55m2 składa się z:-pokój dzienny – 15 m²-sy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (10 455 zł/m2)

3
1
55 m2
2001
15890658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882896 15890658 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. PoezjiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju- aneksu kuchennego, - łazienki. Mieszkanie własnościoweCzynsz wynosi 600z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

470 000 PLN (15 667 zł/m2)

1
1
30 m2
2007
15890374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875907 15890374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Agrestowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,92m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (18 064 zł/m2)

2
1
37.92 m2
2022
15889941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864660 15889941 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. KonopnaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w segmencie z 2019 roku NIERUCHOMOŚĆCałkowita powierzchnia to 88,39 m2. Z czego około 17,42m2 to garaż a 70.97m2 to powierzchnia mieszkania.Mieszkanie składa ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 430 000 PLN (16 178 zł/m2)

3
1
88.39 m2
2019
15890365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27875896 15890365 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Celulozy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140m2 składa się z: I piętro:-salon z kuchnią,-dwa pok...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
140 m2
2025
15886059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746451 15886059 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech pokoi,-otw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (13 485 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2000