• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 87

15885998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745232 15885998 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,37 m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 950 zł/m2)

1
1
33.37 m2
2025
15884296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698668 15884296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Korkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-oddzielne...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (17 127 zł/m2)

2
1
37.66 m2
2010
15884122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695286 15884122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Minerskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 33,6m2,-...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
80 m2
2007
15877699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577731 15877699 1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego DoktoraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - przedpokoju, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- kom...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (14 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1963
15870253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 5 pokoi, garaż i ogródek 27424173 15870253 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 138 m2 z 2025r., na działce 55 m2, Wawer Nadwiśle.Stan deweloperski zamknięty, znakomity dla rodziny. Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu;* an...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 599 000 PLN (11 587 zł/m2)

5
-
138 m2
2025
15821395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649532 15821395 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie!Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Wawra - Między...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 471 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15847630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Anin | Cicho i Spokojnie | Zielono 26921466 15847630 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni około 66 m², położonego w prestiżowej części Anina. To lokalizacja, która łączy ciszę i zieleń z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej. Nieruchomość stanowi propozycję ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 136 zł/m2)

2
1
66 m2
2008
15891293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom 94,14 m² | 4 Pokoje | Ogród 27894223 15891293 Nowoczesny Dom 4 Pokoje OgródWawer 0% PCC Bez ProwizjiZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową inwestycją zlokalizowaną w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w zielonej i spokojnej dzielnicy Warszawy - Wawrze. Nasze osiedle domów w zabudow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (10 096 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15840812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785541 15840812 MIESZKANIE BEZCZYNSOWEKSIĘGA WIECZYSTA JEST DLA CZAŁEJ NIERUCHOMOŚCI, UREGULOWANA SPRAWA GRUNTU, NATOMIAST LOKAL NIE POSIADA KWPREFEROWANY ZAKUP ZA GOTÓWKĘ!!!!!!!Idealne dla młodej pary lub osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania,...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2002
15821349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633154 15821349 NA SPRZEDAŻ : przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie.Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania i zostało urządzone w oryginalnym,...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (17 949 zł/m2)

4
1
78 m2
2007
15848249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26935196 15848249 Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 101 m , parter w 2-piętrowym bloku z 2018 roku.Bezczynszowe.Budynek w technologii tradycyjnej.Wszystkie media.Układ mieszkania :-salon, - kuchnia w aneksie , - dwie sypialnie, - gabinet, - dwie łazien...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 059 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007