• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 86

15821349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633154 15821349 NA SPRZEDAŻ : przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku z 2007 roku, usytuowanym w zielonej i spokojnej dzielnicy Wawer w Warszawie.Mieszkanie jest w pełni gotowe do zamieszkania i zostało urządzone w oryginalnym,...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (17 949 zł/m2)

4
1
78 m2
2007
15848249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26935196 15848249 Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 101 m , parter w 2-piętrowym bloku z 2018 roku.Bezczynszowe.Budynek w technologii tradycyjnej.Wszystkie media.Układ mieszkania :-salon, - kuchnia w aneksie , - dwie sypialnie, - gabinet, - dwie łazien...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 059 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007
15386737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17394765 15386737 Mieszkanie dwupoziomowe 100 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.Rozkład mieszkania:I POZIOM- salon z dużą kuchnią i balkonem- łazienka z wanną. II POZIOM- przestronny pokój z obszerną garderobą z oknem, - mała sypialnia- łazienka z prysznicem. Mies...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 210 000 PLN (12 100 zł/m2)

4
2
100 m2
1996
15671513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe kameralne 4 pokoje Warszawa Gocławek 23674416 15671513 Na sprzedaż ciche i przytulne dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje o powierzchni 100 m2 po podłodze, na ulicy Tytoniowej 24. Do mieszkania przynależy komórka około 5 m2. Teren zamknięty z bardzo ładnym patio i placem zabaw dla dzieci, rowerownia, dużo z...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (14 512 zł/m2)

4
2
82 m2
1997
15792052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26004988 15792052 Ostatnie 4 mieszkania!!!Kupujący nie płaci prowizji!Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty sprzedaży mieszkania 3d.1 w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,34 mkw. plus strych o powierzchni całkowitej 48,71...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 277 423 PLN (13 885 zł/m2)

5
2
92 m2
2025
15841188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788212 15841188 Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – Wawer0% od Kupującego!Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza – to przestrzeń, w której chce się żyć. Poniższa inwestycja to now...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 213 836 PLN (12 644 zł/m2)

4
3
96 m2
2026
15841143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26787907 15841143 PROMOCJA !!!Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – Wawer0% od Kupującego!Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza – to przestrzeń, w której chce się żyć. Poniższa inwes...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 227 PLN (13 135 zł/m2)

4
2
83 m2
2026
15565253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21451305 15565253 Mieszkanie znajduje się na zadbanym i kameralnym osiedlu na Wawrze. W budynku są tylko trzy sąsiadujące mieszkania a budynek oddalony jest od Wału Miedzeszyńskiego, co gwarantuje ciszę i spokój.Mieszkanie jest dwustronne. Okna salonu, balkonowe i kuc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (15 952 zł/m2)

2
1
42 m2
2007
15887137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778941 15887137 Nietuzinkowe mieszkanie w spokojnej części Warszawy – Wawer, Międzylesie, które kiedyś można było podziwiać w branżowym magazynie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,74 m², położone przy ul. Czeladniczej w prestiżowej, zielonej części...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 955 zł/m2)

2
1
46.74 m2
1998
15870696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27437832 15870696 Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny, dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej około 95 mkw , powierzchnia użytkowa zgodna z księgą wieczystą 75,06 mkw. W praktyce powierzchnia po podłodze jest wyraźnie większa, co daje jeszcze więcej real...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (11 579 zł/m2)

3
1
95 m2
2009
15866339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe 3 pokojowe na Wawrze przy lesie! 27318277 15866339 BEZCZYNSZOWE 3 pokoje przy lesie wysoki standard gotowe do wprowadzeniaWyobraź sobie poranek z kawą, ciszę, śpiew ptaków i spacer w lesie tuż za rogiem… A teraz wyobraź sobie, że możesz tu zamieszkać.Ta oferta to coś więcej niż mieszkanie — to styl...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
1
68 m2
-