• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wiechlice Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiechlice i Lipowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27850134 15889421 Oferta dostępna tylko w naszym biurze !!! OFERTA GODNA POLECENIA. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu miasta. Ciche...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

4
-
57 m2
1970
15887083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776580 15887083 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 31 m², usytuowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Lokal przeszed...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

557 900 PLN (17 997 zł/m2)

2
-
31 m2
1965
15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025
15885751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Bytowie 27740466 15885751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,5 m², położonego przy ul. Zwycięstwa w Bytowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze zadbanego budynku, w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do c...

Bytów (Pomorskie, gm. Bytów)

492 000 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15884783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Mławie 27711455 15884783 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,16 m², położonego na parterze w 5-kondygnacyjnym budynku przy ul. Osiedle Młodych 16 w Mławie. To idealna propozycja dla rodziny, osób starszych or...

Mława (Mazowieckie, gm. Mława)

456 120 PLN (7 017 zł/m2)

3
1
65 m2
1985
15877021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem | Gdańsk, VII Dwór | 27560598 15877021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany jest tuż przy lesie, z ekspozycją południowo wschodnią, dzięki czemu jes...

Gdańsk (Vii dwór) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

499 000 PLN (14 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979
15884069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694074 15884069 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym - s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15884078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694073 15884078 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu AK Jeleń BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15884074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694070 15884074 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Rybałtów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: ok. 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 685 zł/m2)

3
1
50.8 m2
2000
15884068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694067 15884068 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Gładkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1936NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

556 000 PLN (15 444 zł/m2)

1
1
36 m2
1936