• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Mrokowska Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Mrokowska

Znaleźliśmy 539 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15876925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Studio I Widok na wieżowce I Wyjątkowa lokalizacja 27558768 15876925 Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego Widok na panoramę Warszawy I MetroPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Wa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 000 PLN (32 333 zł/m2)

1
-
39 m2
2022
15876910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | CENTRUM | Widok na Warsaw Spi 27558640 15876910 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 038 000 PLN (32 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15863935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3-pok. mieszkanie na Woli 27258557 15863935 Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.Mieści się na czwartym piętrze, nowoczesnego, oddanego w 2012 r., 6-9 piętrowego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (21 034 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010
15887227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779342 15887227 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 zostało podzielone na dwie kawalerki, które składaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (17 506 zł/m2)

2
2
44.5 m2
1970
15887240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779329 15887240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. TyszkiewiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (16 411 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15887205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779316 15887205 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 420 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1966
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15871457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470292 15871457 Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranża...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (20 154 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019
15600189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22190811 15600189 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym budynku z windą.Charakterystyka mieszkania:Kuchnia: wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (16 880 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1975
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993