• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Mrokowska Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Mrokowska

Znaleźliśmy 539 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15887227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779342 15887227 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 zostało podzielone na dwie kawalerki, które składaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (17 506 zł/m2)

2
2
44.5 m2
1970
15887240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779329 15887240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. TyszkiewiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (16 411 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15887205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779316 15887205 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 420 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1966
15886058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746449 15886058 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana KazimierzaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,29m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - garderoby Powi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (26 283 zł/m2)

3
1
72.29 m2
2015
15884210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696115 15884210 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,60m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (25 144 zł/m2)

3
1
69.6 m2
2015
15884205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696112 15884205 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,5m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-widnej kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 720 000 PLN (25 481 zł/m2)

3
1
67.5 m2
2020
15884079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27694075 15884079 1 pokojowe mieszkanie ul. Nowolipki MuranówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35.69 m2 składa się z:-widny duży pokój z wnęką i dużym oknem (str. zachodnia)-k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
35.69 m2
1956
15884070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694068 15884070 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,1 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

775 000 PLN (16 454 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1975
15876925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Studio I Widok na wieżowce I Wyjątkowa lokalizacja 27558768 15876925 Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego Widok na panoramę Warszawy I MetroPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Wa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 000 PLN (32 333 zł/m2)

1
-
39 m2
2022
15876910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | CENTRUM | Widok na Warsaw Spi 27558640 15876910 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 038 000 PLN (32 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15863935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3-pok. mieszkanie na Woli 27258557 15863935 Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.Mieści się na czwartym piętrze, nowoczesnego, oddanego w 2012 r., 6-9 piętrowego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (21 034 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15813681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DWUSTRONNE I 3 POKOJE I LOGGIA I GARAŻ 26563246 15813681 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 64Metraż: 67,8Piętro: 15Rok budowy: 2010Winda: TakStan prawny: Lokal stanowiący odrębną własnośćCena:1.287.522 złCzynsz: 980złGaraż: 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym - dodatkow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 287 522 PLN (19 217 zł/m2)

3
1
67 m2
2010