• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 170

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15785584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25886980 15785584 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
1
15 m2
2016
15861977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221038 15861977 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otoc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 665 PLN (26 794 zł/m2)

3
2
55 m2
2025
15700163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24181555 15700163 pl. św. MaciejaNowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa si...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
62 m2
1915
15893760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919462 15893760 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 991 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15872749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501806 15872749 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602*** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo?- dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci, a konkretnie studentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersyte...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15879158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27609169 15879158 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we WrocławiuOtoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

390 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15893471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911982 15893471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jednośc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15869909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05! 27411434 15869909 Dochodowe mieszkanie → bezpieczna inwestycja dziś i jutro: zyski w dłuższej perspektywie!!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05!Zadzwoń, umów się, przyjdź, przekonaj się i zaproponuj swoją ofertę zakupu. Dajemy tobie możliwość samodzielnego oszacowani...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

6
-
82 m2
-