• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 170

15869909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05! 27411434 15869909 Dochodowe mieszkanie → bezpieczna inwestycja dziś i jutro: zyski w dłuższej perspektywie!!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05!Zadzwoń, umów się, przyjdź, przekonaj się i zaproponuj swoją ofertę zakupu. Dajemy tobie możliwość samodzielnego oszacowani...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

6
-
82 m2
-
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15799536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26192217 15799536 Rozkładowe mieszkanie przy samym KampusieWyłączny Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Pokój 1 - 23 m2- Pokój 2 - 12 m2- Pokój 3 - 9 m2- Kuchnia - 7 m2- Przedpokój - 6 m2- Łazienka - 3 m2- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (12 797 zł/m2)

3
-
64 m2
1991
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15803369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26293963 15803369 Pilna sprzedaż Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy i usługi, szko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

3
1
71 m2
1918
15813962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649490 15813962 Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniemUrocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kamienica położona przy ul. Ledóchowskieg...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

660 000 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
50 m2
1911
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020
15469513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe poddasze przy Pl. Grunwaldzkim – okazja! 19264236 15469513 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul. Mikołaja Reja. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezp...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

440 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
44 m2
1920
15859648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175315 15859648 4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem ponad 36 m strefy dziennej nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowoczesna, kameralna inwestycja położona w jednej z najbard...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 831 744 PLN (15 928 zł/m2)

4
2
115 m2
2027
15839639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26756844 15839639 5-pokojowy apartament z loggią i tarasem 3 łazienki ponad 30-metrowy salon nowoczesna inwestycja.Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościEkskluzywna, nowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożąda...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 092 993 PLN (16 100 zł/m2)

5
3
130 m2
2027
15885304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27722576 15885304 Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami o powierzchni 73,72 m2 zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 000 PLN (12 918 zł/m2)

3
1
73 m2
1860
15874931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27519372 15874931 Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście.Opiekun nieruchomości:Renata Mayertel. 602 101 602Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne, w tym opcję podziału na dwa niezależne mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

3
1
79 m2
1900