• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 300

15893714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917519 15893714 Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy Maślickiej. Ogromnym atutem jest ogrzewanie miejskie. Idealne dla stud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 944 PLN (12 768 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27917530 15893724 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

736 016 PLN (11 152 zł/m2)

4
2
66 m2
2027
15893717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917520 15893717 Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

498 510 PLN (11 330 zł/m2)

2
1
44 m2
2027
15893720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27917521 15893720 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

827 112 PLN (8 706 zł/m2)

4
1
95 m2
2026
15893674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915849 15893674 Polecam Mieszkanie z klimatem domu i własnym ogródkiem Wrocław Fabryczna ul. Notecka Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. To mieszkanie przy ul. Noteckiej we Wrocławiu daje poczucie spokoju, prywatności i domowej atmosfery z dal...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 891 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15784940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25864556 15784940 Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego z całym WrocławiemOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Najważniejsze inform...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 900 PLN (12 389 zł/m2)

2
1
46 m2
1965
15864717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272240 15864717 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przyjemnego 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem na Stabłowicach. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w okolicy sprzyjającej ak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 292 zł/m2)

3
1
65 m2
2012
15891318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894841 15891318 WROCŁAWSKI OPORÓW - 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄPrezentujemy Państwu funkcjonalne w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. mierzonej po podłodze 64,5 mkw, ze względu na skosy pow. użytkowa wynosi 55 mkw. Mieszkanie znajdujące się na ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 547 zł/m2)

3
-
64 m2
1992
15854019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069336 15854019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,2 m², położone we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej (dzielnica Fabryczna – Muchobór Mały).Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80.Obecnie lokal jest w trakcie ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (12 729 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

640 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15872822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magnolia Park | 74 m² | 3 pokoje | loggia | garaż 27502313 15872822 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,16 m², położonego na 6. piętrze w budynku z 2009 roku przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużą iloś...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 900 PLN (13 391 zł/m2)

3
1
74 m2
2009