• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 49

15881991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653813 15881991 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 początkowo było 2-pokojowe, obecnie została wybur...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

670 000 PLN (13 427 zł/m2)

1
1
49.9 m2
2012
15878103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588317 15878103 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem k...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

565 000 PLN (8 561 zł/m2)

3
1
66 m2
2003
15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124 Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31,43m2 z wyjściem n...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006
15877467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | dwustronne | dwa balkony | garaż 27570353 15877467 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - 3 POKOJE, DWUSTRONNE, STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALEZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkac...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

763 230 PLN (12 512 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15877466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Taras 56 m2 | garaż | komórka 27570350 15877466 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - STAN DEWELOPERSKI OSTATNIE LOKALE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 1. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku w Ząbkach przy ul. ks. Ignace...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

559 900 PLN (13 656 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15893632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie w dobrej lokalizacji!! 27915309 15893632 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70,30m² z klimatyzacją i przestronnym salonem 30m² w świetnej lokalizacji!Funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - prz...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

759 000 PLN (10 843 zł/m2)

3
-
70 m2
2000
15861664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210383 15861664 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Ząbek 58,8 mkw Balkon z widokiem 2 minuty do PKPNa sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia od razu po zakupie. Mieszkanie jest położone w doskonałej lokalizacji – zal...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (12 931 zł/m2)

2
1
58 m2
2009
15868321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27378648 15868321 Są takie miejsca, które nie próbują być największe, najdroższe czy najbardziej spektakularne. Zamiast tego oferują coś znacznie cenniejszego – wygodę życia, dobrą lokalizację i przestrzeń, która po prostu działa. I właśnie do tej kategorii należy to ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

540 800 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
41.6 m2
2004
15767488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem i widokiem na las! 25528488 15767488 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,25 m² z ogrodem około 50 m² w Ząbkach!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w spokojnej części Ząbek, tuż przy lesie.To doskon...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

780 000 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
2012
15826464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie | potencjał inwestycyjny!! 26625964 15826464 !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję!!Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o świetnym rozkładzie, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestyc...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2010
15819650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633637 15819650 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. gen. Władysława AndersaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,50m2 składa się z:-salonu z aneksem kuch...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
51.5 m2
2021
15819576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633629 15819576 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86,43m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym: 34,79 m...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

1 295 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
86.43 m2
2018