• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 264

15764046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok./do wprowadzenia/Klimatyzacja/Ursus 25438733 15764046 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami).Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w budynku sześciopiętro...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (13 042 zł/m2)

3
1
69 m2
2005
15885287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 2 pokoje - parking - balkon 27722096 15885287 Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m², usytuowane na 4 piętrze kameralnego budynku z cegły, położonego na za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15870868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442914 15870868 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem 2026 r. Os. Ogrody ŁukasiewiczaNa sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2026 roku, na cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15869677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27407154 15869677 **Stylowe mieszkanie 117 m² w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi**Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach**, położone w **pięknej, przedwojennej kamienicy...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

890 000 PLN (7 607 zł/m2)

3
1
117 m2
1901
15830528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674122 15830528 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Iłłakowiczówny w Katowicach Koszutka. To jedyna taka nieruchomość w tej okolicy!Mieszkanie oferuje ogromny potencjał aranżacyjny i stanowi idealną...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (6 812 zł/m2)

3
-
69 m2
1950
15886609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762899 15886609 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m², położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się w budynku z 1994 roku, który składa się z 10 pięter.Mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (14 404 zł/m2)

2
1
52 m2
1994
15873208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513557 15873208 Mieszkanie z przestronnym tarasem w Chojnicach 49,10 m² II piętroNa sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, o powierzchni 49,10 m², z dużym, słonecznym tarasem idealnym do odpoczynku. Dlaczego warto?nowoczesna inwestycja w ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

359 520 PLN (7 337 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15869781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408259 15869781 Na sprzedaż mieszkanie 59 m² Sławków, osiedle PCKOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m², położone w Sławkowie na osiedlu PCK, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.Układ mieszkania:- 3 ustawne pokoje- oddzielna kuchnia- łazienka-...

Sławków (Śląskie, gm. Sławków)

250 000 PLN (4 237 zł/m2)

3
2
59 m2
1980
15839168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26742999 15839168 BEZCZYNSZOWA KAWALERKA 1. PIĘTRO NISKIE KOSZTYKompaktowe, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokiej funkcjonalności. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako stabilny produkt inwestycyjny pod wynajem.PARAMETRY I KOSZTYKondygnacja: 1. piętro w ka...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

245 000 PLN (9 423 zł/m2)

1
1
26 m2
2010
15870747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438460 15870747 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- funkcjonalny układ 3 pokoi- mieszkanie po remoncie goto...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15869876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411263 15869876 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,24 m² na warszawskim Mokotowie ul Bluszczańska 74. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze funkcjonalnego budynku na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.Rozkład i standard- Pokój dzien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (17 065 zł/m2)

1
1
31 m2
2001
15807570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26369265 15807570 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Stargardu kamienica po remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na pierwszym piętrze odświeżonej kamienicy z wyremontowanym dachem w centrum Stargar...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1936