• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 155

15828960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po generalnym remoncie – gotowe do zamieszkania 26640475 15828960 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z odnowioną elewacją i dwiema nowymi windami.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (16 561 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15888660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE Z DREWNIANYM PARKIETEM 27819569 15888660 Oferta dostępna tylko w Pepper HouseNa sprzedaż w pełni własnościowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2000 roku. To oferta typu goto...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

549 000 PLN (11 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Dobrowoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15875923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27554529 15875923 Szukasz przestronnego, słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,54 m², zlokalizowane w samym centrum Poddębic, które łączy w sobie wygodę miejskiego życi...

Poddębice (Łódzkie, gm. Poddębice)

379 000 PLN (6 949 zł/m2)

4
1
54.54 m2
1980
15847046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26900882 15847046 Mieszkanie w rejonie Fortów Bema, 4 pokoje z loggią. Piękny widok na zieleń, wewnętrzne patio. Świetna komunikacja.W skład mieszkania wchodzą:salon z otwartą kuchnią z wyjściem na balkon typu loggia i wewnętrzne, trawiaste patio, 3 sypialnie z szafa...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (14 500 zł/m2)

4
1
80 m2
2000
15802318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26263400 15802318 Na sprzedaż 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,20m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma wyjście na taras na dachu o powierzchni 124,88m2 (na wyłączność)! M...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

922 520 PLN (8 957 zł/m2)

4
-
103 m2
2026
15640964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23071550 15640964 Opiekun ofertyKrzysztof Dudektel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy Krzyki.Lokalizacja w sąsiedztwie ul. Krzyckiej zapewnia dostęp do pełnej i...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 998 PLN (14 565 zł/m2)

2
-
46 m2
2014
15883820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27676000 15883820 Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m², położony w sercu Miasteczka Wilanów – jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy.Ogromnym atutem nieruchomości jest taras o powierzchni 175 m², który otacza mieszkanie i daje wyjątkowe ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (28 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2010
15806241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26330770 15806241 Wykończony w dobrym stylu - komfort, przestrzeń i wygoda. Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z fenomenalnym widokiem z tarasu na ostatnim piętrze budynku. Na wyróżnienie zasługuje obszerny salon ze strefą relaksu, tarasem i jadalnią połączoną z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (14 012 zł/m2)

3
1
82 m2
2011
15735057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24850289 15735057 REZERWACJAPrzestronne czteropokojowe mieszkanie z garażem oraz wspólnym ogrodem w k. centrum w Żarowie.CENA DO NEGOCJACJI!Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na powierzchnie mieszkania ok. 127 m2 składa się salon, osobna kuchnia, 3 przestronne sypialn...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

600 000 PLN (4 724 zł/m2)

4
-
127 m2
1940
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 REZERWACJA Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkł...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975