• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 203

15891338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894902 15891338 Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Grzymińskiej. Na powierzchnię 43m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Standard mieszkania dobr...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1999
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15888283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27807124 15888283 Szukasz wygodnego mieszkania w centrum Mosiny z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej?Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47 m², zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46A w Mosinie, w odleg...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15882421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE | 43,40M2 | JÓZEFOSŁAW | GM. PIASECZNO 27663551 15882421 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 43,40 m2 JÓZEFOSŁAW I 626 630 PLNBEZ PODATKU PCC!!!BEZ PROWIZJI !!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą  mieszkania od dewelopera, na nowo powstającym osiedlu - miasteczku z bogatą infrastrukturą, w modnym Józefosławiu.Mieszkan...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

626 630 PLN (14 573 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15772074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin, Bielawska, 64m2 z dużym tarasem 50m2 25600455 15772074 830 000 zł I MIESZKANIE I 64 m2 + 50 m2 TARAS I KONSTANCIN-JEZIORNAPrzedmiotem sprzedaży jest przytulnie urządzone, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, z 50 m2 tarasem. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku wybudowanym w 2001 roku.Budynek...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

829 000 PLN (12 953 zł/m2)

3
1
64 m2
2001
15891344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 56,31 m² | 3 Pokoje | Balkon | Las 27894917 15891344 Pracuj w Warszawie, zamieszkaj w StefanówceDojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje zaledwie około 30 minut! Dojazd jest szybki i łatwy, dzięki otwarciu mostu południowego oraz tunelu pod Ursynowem, z wylotem poprzez Wilanów i dalej Waw...

Stefanówka (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

606 177 PLN (10 825 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15888456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na Białołęce 27814093 15888456 WARSZAWA I BIAŁOŁĘKA I 2 POKOJE I 537 000 ZŁ I BEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERABRAK PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego i bardzo wygodnego mieszkania od dewelopera, na nowo powstałym osiedlu z bogatą infrast...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

537 000 PLN (14 917 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15883426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675128 15883426 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy ulicy Panoramicznej -na granicy dzielnic Arkońskie -Niemie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15857667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27129607 15857667 Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 47,9 m2 (powierzchnia po podłodze 60 m2) w poniemieckiej willi z lat 30' zlokalizowane na Biskupinie.OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun Oferty Szymon Mazurtelefon: 60...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 362 zł/m2)

3
1
47 m2
1935