• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 203

15604137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315984 15604137 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 2 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

389 610 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15503128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990063 15503128 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

460 418 PLN (12 116 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15503131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990059 15503131 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

389 372 PLN (13 427 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15091670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607670 15091670 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15891353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27895099 15891353 OGŁOSZENIEO ZMIANIE TERMINU PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGOna zbycie samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 4 stanowiącego własność Gminy Proszowice położonego w budynku wielorodzinnym nr 72 przy ul. Królewskiej w Proszowicach wraz z przynależnym...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

280 000 PLN (6 461 zł/m2)

2
-
43.34 m2
-
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15833937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728684 15833937 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park! Lokal w stanie deweloperskim, idealny do aranżacji według włas...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2026
15805978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319719 15805978 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,49 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w niskim budynku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach.Otoczenie nieruchomości:Wojszyce to spo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
1
52 m2
2012
15882380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660272 15882380 DO sprzedaży nietuzinkowa , przestronna kawalerka W BLOKU W DZIELNICY "PIASKI " lokalizacja : Pabianice ul Wyszyńskiego Mieszkanie składa się z salonu , gabinetu , kuchni , łazienki z toaletą , korytarza. W mieszkaniu wykonan...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (7 049 zł/m2)

2
-
41 m2
1968
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15891345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894918 15891345 W pełni wyposażone mieszkanie z tarasem i miejscem parkingowym, gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmuNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na parterze w spokojnej, zielonej części Wrocławia.Układ:salon z aneksem k...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (13 530 zł/m2)

2
-
40.65 m2
2021
15891340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894903 15891340 ATRAKCYJNA OFERTA ! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja:Nieruchomość położona na os. Zawa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1983