• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 163

15873374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27516602 15873374 3-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,41m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym w sprzęt AGD)- 2 sypialnie- ła...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 380 000 PLN (20 172 zł/m2)

3
1
68.41 m2
2016
15873311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515339 15873311 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,93m2 składa się z:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym - TV, meble, lodówka, piekarnik...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (21 538 zł/m2)

2
1
39.93 m2
2020
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15887984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27798687 15887984 W księdze wieczystej powierzchnia całkowita wynosi 36,93m2, dodatkowo jest przestrzeń nad obrysem lokalu ok. 26,27m2 (II POZIOM), która przynależy wyłącznie do tego mieszkania. Oferuję na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie w je...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 535 zł/m2)

3
2
63.2 m2
2019
15882871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673179 15882871 Ofertuję na sprzedaż słoneczne, piękne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo atrakcyjnie położone, pożądana lokalizacja cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejs...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (11 919 zł/m2)

2
1
37.67 m2
1980
15878079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588030 15878079 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,11m2 składa się z:-sypialni: 14,94, -salonu z a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (16 737 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2016
15878078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588029 15878078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kubańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,18 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 456 zł/m2)

1
1
37.18 m2
1960
15878082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588024 15878082 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,4 m2 składa się z: -dwie sypialnie (13 m2, 10 m2),-...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 079 000 PLN (19 835 zł/m2)

3
1
54.4 m2
2015
15878083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588022 15878083 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,5 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej k...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (19 016 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1958
15878081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588018 15878081 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,7m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (22 455 zł/m2)

2
1
38.7 m2
2025
15877730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577808 15877730 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 642 PLN (21 900 zł/m2)

2
1
33.18 m2
2025
15877713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577737 15877713 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,71 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (21 804 zł/m2)

1
1
33.71 m2
2017