• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 179

15892537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899373 15892537 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 966 PLN (14 725 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899372 15892476 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 690 PLN (16 778 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15892811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899370 15892811 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 625 PLN (14 182 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899367 15892536 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

751 237 PLN (14 447 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899359 15892809 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 473 PLN (16 607 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899355 15892534 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 340 PLN (14 443 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899351 15892658 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 689 PLN (14 339 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899347 15892745 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

631 426 PLN (16 190 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899340 15892744 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 375 PLN (14 430 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899336 15892805 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

484 648 PLN (17 950 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15892529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899324 15892529 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon lub ogr&oacu...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

703 129 PLN (13 522 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899323 15892803 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

955 144 PLN (11 648 zł/m2)

4
-
82 m2
2027