• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 158

15892761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899446 15892761 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 133 748 PLN (15 531 zł/m2)

3
-
73 m2
2026
15892699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899444 15892699 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

741 285 PLN (17 239 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899443 15892611 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 060 605 PLN (14 731 zł/m2)

3
-
72 m2
2026
15892822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899439 15892822 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 310 PLN (18 751 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899438 15892698 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 176 608 PLN (16 809 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899424 15892608 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

847 656 PLN (18 427 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15892544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899416 15892544 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

819 315 PLN (19 054 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899414 15892483 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

758 625 PLN (17 642 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899413 15892756 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 092 204 PLN (16 302 zł/m2)

3
-
67 m2
2026
15892482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899408 15892482 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

876 340 PLN (17 527 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15892755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899407 15892755 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 704 PLN (18 438 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899400 15892754 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 728 PLN (16 919 zł/m2)

3
-
65 m2
2026