• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 165

15548755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919577 15548755 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919564 15548732 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

734 184 PLN (10 341 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15548760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20919558 15548760 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 31,60 m2 dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

349 812 PLN (11 284 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15529373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20585136 15529373 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,13 m2, dostępny na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

320 430 PLN (11 049 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15529374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20585133 15529374 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 30,79 m2, dostępny na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

351 006 PLN (11 700 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15529026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580282 15529026 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 29,46 m2, dostępny na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

326 122 PLN (11 246 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15529045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580281 15529045 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 29,47 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

326 232 PLN (11 249 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15527320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20535199 15527320 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

737 171 PLN (10 383 zł/m2)

3
-
71 m2
2026
15484884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599079 15484884 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

742 900 PLN (9 524 zł/m2)

4
-
78 m2
2025
15442914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18667649 15442914 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,87m2 zlokalizowane na I piętrze w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w Jędrzejowie. Mieszkanie wykończone w standardzie obejmującym: ściany z gładzią i kolorem, wykończona łazienka, panele ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

420 126 PLN (10 003 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15859973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179712 15859973 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15710448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24377927 15710448 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze bloku w Gackach , w gm. Pińczów. Mieszkanie o pow. całkowitej 53,57m2 (pow. z piwnicą), pow. bez piwnicy wynosi 47,43m2 W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 16,92m2, 1...

Gacki (Świętokrzyskie, gm. Pińczów)

175 000 PLN (3 723 zł/m2)

2
-
47 m2
1970