• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 164

15876909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | 14 piętro | Idealne pod wynajem 27558638 15876909 Unique Tower 14  piętro Wysoki standard Widok na samo Centrum WarszawyPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawa — tuż przy Rondo D...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (31 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15876912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na Woli 27558637 15876912 Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m², położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (21 161 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15876911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z pralnią/garderobą na Ursusie 27558636 15876911 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (17 049 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15781445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka blisko autobus tramwaj park Wisła 25828902 15781445 English version below.KOMFORTOWA KAWALERKA W BARDZO DOBREJ CENIE BLISKO PĘTLI AUTOBUSOWEJ!Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul. Odkrytej 48C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

1
1
38 m2
2005
15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15068089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8794221 15068089 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,57 m2, usytuowane na IV piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkani...

Skarżysko-Kamienna (Milica) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

365 988 PLN (8 511 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15005627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6631736 15005627 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (o pow. około 20,5m2) z wyjściem na balk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 000 PLN (9 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1960
14579624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 144229 14579624 Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola . Apartament znajduje się na ogrodzonym osiedlu, gdzie powstanie doce...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

5
-
81 m2
2022
15893156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901509 15893156 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie.Nieruchomość wyróżnia się bardzo ustawnym układem pomieszczeń, dużym salonem ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

290 000 PLN (5 472 zł/m2)

2
1
53 m2
1973
15886168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 3 pok. I świetny rozkład I cisza zieleń 27749866 15886168 English version below.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CISZY I ZIELENI!Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz przystanek SKM. Mieszkanie znajduje się na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15876925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Studio I Widok na wieżowce I Wyjątkowa lokalizacja 27558768 15876925 Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego Widok na panoramę Warszawy I MetroPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Wa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 000 PLN (32 333 zł/m2)

1
-
39 m2
2022