• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 184

15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15893154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901827 15893154 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15397345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17624880 15397345 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 32,4 m2 z wyjściem na ba...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
1979
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15876909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | 14 piętro | Idealne pod wynajem 27558638 15876909 Unique Tower 14  piętro Wysoki standard Widok na samo Centrum WarszawyPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawa — tuż przy Rondo D...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (31 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15876912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na Woli 27558637 15876912 Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m², położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (21 161 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15876911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z pralnią/garderobą na Ursusie 27558636 15876911 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (17 049 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15781445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka blisko autobus tramwaj park Wisła 25828902 15781445 English version below.KOMFORTOWA KAWALERKA W BARDZO DOBREJ CENIE BLISKO PĘTLI AUTOBUSOWEJ!Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul. Odkrytej 48C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

1
1
38 m2
2005
15182707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11894797 15182707 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (pow. 23,48 m2), - 2 sypialni (pow. 9,7...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

470 880 PLN (8 119 zł/m2)

3
-
58 m2
2020
15068089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 8794221 15068089 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,57 m2, usytuowane na IV piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkani...

Skarżysko-Kamienna (Milica) (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

365 988 PLN (8 511 zł/m2)

2
-
43 m2
2024