• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 181

15863935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3-pok. mieszkanie na Woli 27258557 15863935 Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.Mieści się na czwartym piętrze, nowoczesnego, oddanego w 2012 r., 6-9 piętrowego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (21 034 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15171862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612177 15171862 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,22 m2), 2 pokoi (10,61 m2, 12,26 m2), łazienki (4,57 m2), osobnego...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

778 360 PLN (11 119 zł/m2)

3
-
70 m2
2021
15794928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w zadbanej kamiennicy na Mokotowie 26085686 15794928 Trzypokojowe mieszkanie z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie.Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m², położone na 4. piętrze z windą w odrestaurowanej kamienicy z lat 50. przy Alei Niepodległości 107109 - j...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 269 900 PLN (20 818 zł/m2)

3
2
61 m2
1954
15171866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11612176 15171866 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, kuchnia, 2 pokoi, garderoby, łazienki, osobnego wc, przedpokoju. Z salonu i pokoi wyjścia ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

937 472 PLN (12 842 zł/m2)

3
-
73 m2
2021
13702775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 99237 13702775 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

646 085 PLN (8 501 zł/m2)

3
-
76 m2
2018
15856577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 56 m² | CICHE| jasna kuchnia | piwnica! 27094080 15856577 3 pokoje 56,5 m² ciche jasna kuchnia balkon Żoliborz - ul. Przasnyska 16ANa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m², położone przy ul. Przasnyskiej 16A na warszawskim Żoliborzu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kamera...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (15 339 zł/m2)

3
1
56 m2
1967
15807588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aluzyjna, 3 pok., 61m2, gotowe do wprowadzenia 26370317 15807588 Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia.Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfortowe ży...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 918 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15801275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-3 pok. po generalnym - Hala Wola - park - metro 26233624 15801275 ENGLISH VERSION BELOW.SUPER LOKALIZACJA - PARK - METRO - ŁADNE PRZESTRONNE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - LOGGIA - MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA KW.Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością urządzenia 3 pokoju), bardzo wygodne mieszkanie przy uli...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 222 zł/m2)

3
1
45 m2
1985
12328585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 84097 12328585 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,21m 2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne ...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

647 785 PLN (8 523 zł/m2)

3
-
76 m2
2018
15893149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901496 15893149 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,00m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (21,90 m2), - łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

337 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27901495 15893146 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 82,45m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

823 675 PLN (10 045 zł/m2)

4
-
82 m2
2026
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025