• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 179

15893146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27901495 15893146 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 82,45m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

823 675 PLN (10 045 zł/m2)

4
-
82 m2
2026
15893147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27901497 15893147 Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (23,70 m2), - łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 250 PLN (12 639 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15893145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901494 15893145 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,35 m2 dostępne na 1p budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salon z ane...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

431 745 PLN (10 794 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15889826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862451 15889826 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 33,13 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

414 125 PLN (12 549 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15887839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795683 15887839 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach . Blok w cichej i spokojnej części osiedla, w pobliżu dużo sklepów, szkoła, przed...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

519 000 PLN (7 310 zł/m2)

4
-
71 m2
1984
15876049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527592 15876049 Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament, o wysokim standardzie, pow. 90,95 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2018 roku, położonym na cichym, spokojnym osiedlu przy ulicy Karskiego na osiedlu Pod Telegrafem w Kielcach. Cent...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 150 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
90 m2
2018
15890597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882527 15890597 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 51,16 m² , usytuowane na 3 piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku przy ul. Południowej, na zielonym Osiedlu Jagiellońskim. Budynek z 1960 roku, wybudowany z cegły, przeszedł termom...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

399 000 PLN (7 824 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15890140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873325 15890140 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 42,26 m2 , z tarasem, usytuowany na 14 piętrze nowego apartamentowca SKY TRUST przy Alei Solidarności w Kielcach. Oferowane mieszkanie zlokalizowane jest w budynku pierwszego etapu (oddanego w list...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

612 915 PLN (14 593 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15889866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862815 15889866 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

526 794 PLN (11 452 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15882409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663560 15882409 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2 , usytuowane na parterze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Jagiełły, na osiedlu Pod Dalnią. Mieszkanie składa się z: - salonu o pow. ok.19,15 m2, z wyjściem na zadaszony balkon - sypialni o...

Kielce (Pod dalnią) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

420 000 PLN (8 400 zł/m2)

2
-
50 m2
1989