• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 175

15887470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784223 15887470 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Skarżysko-Kamienna, os. Skałka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 76 m² , zlokalizowane na parterze jednopiętrowego budynku wielorodzinnego ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

360 000 PLN (4 737 zł/m2)

3
-
76 m2
1926
15881497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27634769 15881497 Wyjątkowy apartament w historycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 92,57 m² , usytuowany na 2 piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy frontowej z 1914 roku. Budynek został wzniesiony...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

833 133 PLN (9 056 zł/m2)

3
-
92 m2
1914
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15865349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27295802 15865349 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Bukowej w Kielcach. Lokalizacja: Kielce, ul. Bukowa Piętro: 33 (ostatnie piętro) Rok budowy: 1964 (cegła, budynek po termomodernizacji) Układ mieszkania...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

209 000 PLN (8 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1964
15853927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064907 15853927 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, - sypialnia o pow. ok. 9,2 m2, - widna, osobna kuchnia o pow. ok. 6,...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

400 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15849568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974702 15849568 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne, z pięknym widokiem na panoramę Kielc, nowoczesne i atrakcyjnie...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

755 370 PLN (12 803 zł/m2)

3
-
59 m2
2022
15847089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26901155 15847089 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, o pow. 76,85 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu, przy ul . Generała Andersa w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym w wy...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

845 350 PLN (11 123 zł/m2)

3
-
76 m2
2023
15835576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26709453 15835576 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na III piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

499 375 PLN (12 804 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15834462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26709444 15834462 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15836271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26708797 15836271 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 55,26 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

557 352 PLN (10 134 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15835946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707626 15835946 Na sprzedaż 3-pokojowy zespół pokojowy, o pow. 61,80 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w st...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

623 314 PLN (10 218 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15829937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26655427 15829937 Na sprzedaż dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 123,29 m2 (powierzchni całkowitej wraz z podwójnym garażem i piwnicą: 162,20m2 ), zlokalizowane na pierwszym piętrze, w 2-pietrowym budynku wielorodzinnym w zabudowie szerego...

Kielce (Wietrznia) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

5
-
123 m2
2010